Jsem bývalá členka oddílu

V tomto případě Tě zveme na program již od 10:00.

První se bude konat Hra ve městě, v rámci které vytvoříme tým bývalých členů. V tomto případě pro Tebe platí tyto instrukce:

Sraz: v 10:00 na tramvajové zastávce Neředín, krematorium

S sebou: Jídlo a pití na celý den, pohodlné boty na hru ve města, vhodné oblečení (jako na družinovku), v případě hrozícího deště pláštěnku/deštník. Vše sbalit do batůžku. Kdo má: Na sebe oddílové tričko a šátek, do batůžku sbalit skautský kroj.

V čase 14:00 – 15:30 nás čeká společné focení a hry, v plánu je něco jako větší oddílovka. Pokud se zúčastníš až této části, platí pro tebe následující instrukce:

Sraz: ve 14:00, klubovna 7. oddílu (Na Trati 89, Olomouc)

Pokud se ani tohoto nechceš zúčastnit, tak budeme rádi, když za námi do klubovny 7. oddílu (Na Trati 89, Olomouc) zavítáš v 15:30 na úvodní ceremoniál (skautské kroje na ceremionál vítány), případně se kdykoliv od 16:00 přidáš na grilovačku.

Pokud budeš večer na grilovačce a hraješ na nějaký hudební nástroj, budeme rády, když jej vezmeš s sebou.